Latest posts

Archived posts

 • Plotery do folii hydrożelowej - czy warto?
  Plotery do folii hydrożelowej - czy warto?

  W ciągu ostatnich kilku lat plotery do folii hydrożelowej zdobywają coraz większą popularność. Jeśli ktoś się zagłębi w temat to od razu dochodzi do wniosku, że jest to dużo bardziej opłacalne niż sprzedawanie szkieł hartowanych i to z kilku powodów, które przedstawię w tym wpisie.

  Read more
 • Dlaczego warto sprawdzić wersję wyświetlacza iPhone?
  Dlaczego warto sprawdzić wersję wyświetlacza iPhone?

  Wyświetlacze są jednym z najważniejszych elementów naszych urządzeń elektronicznych, a ich jakość i kompatybilność mają kluczowe znaczenie dla naszego komfortu użytkowania. W przypadku urządzeń takich jak Apple iPhone, wyświetlacze są produkowane przez różne firmy, takie jak Toshiba, LG czy Sharp. Każda z tych firm ma nieznaczne różnice w kalibracji dotyku, dlatego ważne jest, aby sprawdzić wersję wyświetlacza, szczególnie w przypadku konieczności jego wymiany. Płyta główna urządzenia jest...

  Read more
 • Ruszamy z blogiem
  Ruszamy z blogiem

  Uruchamiamy bloga na którym będziemy umieszczać wpisy dotyczące napraw telefonów oraz nowych technologii. Gwarantujemy solidną dawkę informacji serwisowych w każdym wpisie. Mamy nadzieje, że pomożemy zarówno wprawionym oraz dopiero zaczynającym swoją przygodę serwisantom (nie tylko) telefonów.

  Read more
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
 • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password