Latest posts

Posted in: "2023"

 • Plotery do folii hydrożelowej - czy warto?
  Plotery do folii hydrożelowej - czy warto?

  W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają plotery do folii hydrożelowych. Ich posiadacze szybko doszli do wniosku, że jest to dużo bardziej opłacalne rozwiązanie niż sprzedaż szkieł hartowanych. Poniżej przedstawiam korzyści płynące z posiadania tego urządzenia.

  Przeczytaj
 • Dlaczego warto sprawdzić wersję wyświetlacza iPhone?
  Dlaczego warto sprawdzić wersję wyświetlacza iPhone?

  Wyświetlacze są jednym z najważniejszych elementów naszych urządzeń elektronicznych, a ich jakość i kompatybilność mają kluczowe znaczenie dla naszego komfortu użytkowania. W przypadku urządzeń takich jak Apple iPhone, wyświetlacze są produkowane przez różne firmy, takie jak Toshiba, LG czy Sharp. Każda z nich ma nieznaczne różnice w kalibracji dotyku, dlatego ważne jest, aby sprawdzić wersję wyświetlacza, szczególnie w przypadku konieczności jego wymiany. Płyta główna urządzenia jest...

  Przeczytaj
 • Ruszamy z blogiem
  Ruszamy z blogiem

  Uruchamiamy bloga na którym będziemy umieszczać wpisy dotyczące napraw telefonów oraz nowych technologii. Gwarantujemy solidną dawkę informacji serwisowych w każdym wpisie. Mamy nadzieje, że pomożemy zarówno wprawionym oraz dopiero zaczynającym swoją przygodę serwisantom (nie tylko) telefonów.

  Przeczytaj
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
 • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło